Her er du: Forsiden > DUTCHFIBER

Vent venligst...

Tilmeld nyhedsbrev Blæk/toner guide Memory guide

DUTCHFIBER Katalog

Søg
Viser 1-41 af 41 produkter
På lager Ikke på lager
På lager
No image
DUTCHFIBER LC/ UPC-LC/ UPC OM4 DUPLEX 6Meter
Varenr.: DF-O0319.6
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: LC/UPC
På lager
No image
DUTCHFIBER 1000BASE-T GBIC, COPPER
Varenr.: GBIC-T-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 100 FX Ethernet transceivers alcat
Varenr.: SFP-100-LC-MM-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER SFP, 1.25 GBPS GIGE, 1310NM 10 KM
Varenr.: SFP-LX-SM1310-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 1000BASE-LX GIGABIT ETHERNET OPTIC
Varenr.: SFP-GIG-LX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER SFP+ Copper Twinax Cable 3,00m
Varenr.: SFP-H10GB-CU3M-C
Type: Adapters / Accessories
På lager
No image
DUTCHFIBER LC/ UPC-LC/ UPC OM4 DUPLEX 8Meter
Varenr.: DF-O0319.8
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: LC/UPC
På lager
No image
DUTCHFIBER 10GBASE-SR Multirate XFP Transceiver compatible
Varenr.: XFP-10G-MM-SR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 1000base LX/LH SFP (DOM) compatible
Varenr.: SFP-GE-L-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 1000BASE-LX/ LH SFP, MMF/ SMF, 1310nm, DOM (3rd Party)
Varenr.: GLC-LH-SMD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER SFP 1.25Gb/s MM 550m LC TRx 850nm 0-70 degree DDM
Varenr.: GLC-SX-MMD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 100FX SFP on GE SFP ports for DSBU Switches
Varenr.: GLC-GE-100FX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER BROCADE COMP. SFP 8GB ELWL 25KM
Varenr.: X-000174-R6-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 1000BASE-LX/ LH SFP SMF DOM Rugged -40 to +85
Varenr.: GLC-LX-SMD-RGD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 10GBASE-SR SFP Module (3rd Party) CISCO OEM
Varenr.: SFP-10G-SR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 10GBASE-SR X2 Module (3rd Party)
Varenr.: X2-10GB-SR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 10GBASE-CU Passive SFP+ Cable - 1.5M
Varenr.: SFP-H10GB-CU1-5M-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER SFP+ 10GBASE-SR, 850NM, MMF 300m
Varenr.: 10G-SFPP-SR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (3rd Party)
Varenr.: J9151A-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 100Base-FX SFP for FE Port
Varenr.: GLC-FE-100FX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 10GBASE-CU Passive SFP+ Cable - 2.5M
Varenr.: SFP-H10GB-CU2-5M-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER XENPAK Module/ 10GBASE-ER w/DOM support
Varenr.: XENPAK-10GB-LR+-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 25GBase SFP28 Passive Copper Cable - 50CM
Varenr.: SFP-H25G-CU50CM-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 40GBASE-CR4 QSFP+ Passive DAC Cable - 50CM
Varenr.: QSFP-H40G-CU50CM-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 10G SFP+ LC LR 10km Transceiver
Varenr.: J9151D-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 10GBASE-LRM SFP Module
Varenr.: SFP-10G-LRM-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER MM, SC, 300m, 10Gb/s, 850nm, DDMI
Varenr.: XENPAK-10GB-SR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 40GBASE-CR4 QSFP+ to 4x10GBASE-CU SFP+ PC 1M
Varenr.: QSFP-4SFP10G-CU1M-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 100GBASE-CR4 QSFP Passive Cable 1M
Varenr.: QSFP-100G-CU1M-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 40GBase-SR4 QSFP+ MMF Module
Varenr.: QSFP-40G-SR4-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 40GBASE-CR4 QSFP+ to 4x10GBASE-CU SFP+ AC 1M
Varenr.: QSFP-4X10G-AC1M-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER Multirate XFP 10GBASE-LR & OC-192/ STM-64 SR-1
Varenr.: XFP-10GLR-OC192SR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER XENPAK-10GB-ER+-C
Varenr.: XENPAK-10GB-ER+-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ Active Opt Cable 1M
Varenr.: QSFP-4X10G-AOC1M-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 10GBase-T SFP+ Module RJ45 Connector
Varenr.: SFP-10G-T-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
No image
DUTCHFIBER 100GBASE-SR4 QSFP Transceiver MPO
Varenr.: QSFP-100G-SR4-S-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-41 af 41 produkter